Sebastian Mila: Wyjazd moim marzeniem

- Chciałbym występować w znanej drużynie, co będzie powodem do dumy dla moich rodziców. Wyjazd do dobrego klubu zagranicznego jest moim marzeniem - nie ukrywa swoich planów Sebastian Mila.

Według "Przeglądu Sportowego", 21-letnim pomocnikiem Groclinu Dyskobolia i podstawowym zawodnikiem młodzieżowej reprezentacji Polski już teraz zainteresowanie przejawiają Feyenoord Rotterdam i FC Nantes. W przyszłym tygodniu podpatrywać grę młodego piłkarza będzie dyrektor sportowy atlantyckich "kanarków" Robert Budzyński.

Reklama

- Postaram się wypaść z jak najlepszej strony. Mam nadzieję, że zrobię dobre wrażenie i szybko o mnie nie zapomni. Będę miał dodatkową motywację - powiedział Mila.

Pomocnik Groclinu przyznał, że kontaktują się z nim działacze i menedżerowie zachodnich klubów. - Może nie dzwonią do mnie na okrągło, ale rzeczywiście od czasu do czasu zgłaszają się z różnymi propozycjami. Najczęściej z pierwszoligowych klubów z Niemiec i Francji. W tej chwili jestem zawodnikiem i stosuje zasadę ograniczonego zaufania - tłumaczy nadzieja polskiej reprezentacji.

INTERIA.PL/Przegląd Sportowy
Dowiedz się więcej na temat: wyjazd | mila | Sebastian Mila

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama