Rywale Polaków zremisowali swoje mecze

Irlandia Północna zremisowała z Izraelem 1:1 (1:1) w towarzyskim meczu piłkarskim w Belfaście.

Reprezentacja Polski zagra 5 września z Irlandią Północną o punkty w eliminacjach mistrzostw świata.

W pierwszych minutach przewagę mieli Izraelczycy, ale to gospodarze strzelili bramkę. Celnym uderzeniem z rzutu wolnego Grant McCann. Wyrównał osiem minut później w zamieszaniu w polu karnym Elianiv Barda.

W 36. minucie goście mogli objąć prowadzenie, ale strzał głową Tamira Cohena wybił z linii bramkowej Damien Johnson. W ostatnich sekundach spotkania Kyle Lafferty nie wykorzystał szansy zdobycia zwycięskiej bramki.

Lider "polskiej" grupy Słowacja zremisowała w Reykjaviku z Islandią 1:1 (1:0) w meczu towarzyskim.

Irlandia Północna - Izrael 1:1 (1:1)

Bramki - Grant McCann (18.) - Elianiv Barda (26.).

Skład Irlandii Północnej: Maik Taylor (46. Jonathan Tuffey) - Chris Baird, Stephen Craigan, Aaron Hughes (46. Gareth McAuley), George McCartney - Damien Johnson (46. Niall McGinn), Sammy Clingan (70-Ryan McGivern), Grant McCann, Christopher Brunt (46. Steven Davis) - David Healy (59. Martin Paterson), Kyle Lafferty.

Islandia - Słowacja 1:1 (0:1)

Bramki - Kristjan Orn Sigurdsson (59.) - Robert Vitek (35.).

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: mccann | bramki | irlandia północna | Irlandia | mecze