Rooney stracił potężnego sponsora z powodu skandalu

Piłkarz reprezentacji Anglii i Manchesteru United Wayne Rooney, nie będzie dalej sponsorowany przez Coca-Colę. Powodem jest zamieszanie jakie wybuchło wokół niego, kiedy okazało się, że zdradzał ciężarną żonę z luksusową prostytutką.

Rooney był twarzą napoju Coca-Cola Zero od 2007 roku. We wrześniu jednak jego wizerunek został mocno nadszarpnięty po tym jak wyszło na jaw, że zdradzał ciężarną żonę Coleen z 21-letnią Jennifer Thompson, która była luksusową prostytutką. Do spotkań miało dochodzić przez cztery miesiące w 2009 roku. Napastnik tłumaczył się własną głupotą.

Reklama

To jednak nie przekonało producenta napoju Coca-Cola, który postanowił zakończyć współpracę z piłkarzem Manchesteru United. "Nasz kontrakt z Waynem Rooneyem zakończył się w zeszłym roku i wspólnie zadecydowaliśmy, że nie będziemy go przedłużać" - można przeczytać w oświadczeniu niedawnego sponsora reprezentanta Anglii.

Według producenta napoju, szokujące informacje jakie zostały ujawnione jesienią ubiegłego roku, nie były właściwe i uniemożliwiały wykorzystanie wizerunku Rooneya w akcjach promocyjnych.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: powody | united | wayne rooney | Coca-Cola | Manchester United | Rooney

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje