Ronaldinho: Krytyka nas wzmocniła

"Czuję się tutaj bardzo dobrze i w ogóle nie myślę o tym, żeby opuścić Barcelonę. Myślę tylko o tym, aby zakończyć ten sezon najlepiej jak się da. Koncentruje się teraz tylko na futbolu" - zapewnia na łamach dziennika "Marca" wszystkich kibiców "Dumy Katalonii" Ronaldinho Gaucho.

Kuszony przez AC Milan gwiazdor "Canarinhos" odcina się od tego transferu i zbiera siły na trudny ligowy pojedynek z Atletico w Madrycie.

Reklama

"Zostały nam do rozegrania cztery "finały" i spotkanie z Atletico jest dla nas bardzo ważne. Atletico ma świetny zespół, z którym będzie trudno wygrać. Trzeba dać z siebie wszystko od pierwszej minuty i starać się uniknąć błędów, które ostatnio się nam przytrafiały" - podkreślił Brazylijczyk, który wierzy, że ekipa z Katalonii zakończy jednak sezon, tak jak oczekują tego fani z Camp Nou, podrażnieni wpadkami swoich pupili w meczach z Getafe (klęska 0:4 w Pucharze Króla - przyp. red.) oraz z Betisem (remis 1:1 i gol stracony końcówce).

"Krytyka bardzo nas wszystkich w szatni wzmocniła i tych błędów nie powtórzymy w przyszłym roku. Takie rzeczy się dzieją w futbolu. Czasami szczęście sprzyja, innym razem nie wykorzystujemy wypracowanych okazji. Jesteśmy jednak zmobilizowani, aby dobrze zakończyć ten sezon, wywalczyć mistrzostwo i zapisać nowe kartki w historii klubu" - dodał Ronaldinho.

Zobacz TERMINARZ ostatnich kolejek hiszpańskiej Primera Division

INTERIA.PL/Marca
Dowiedz się więcej na temat: wzmocnienie | krytyka | ronaldinho

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama