Reprezentant trafi do Lecha?

Lech Poznań jest zainteresowany pozyskaniem obrońcy reprezentacji Polski i FK Moskwa Mariusza Jopa. To efekt fiaska negocjacji w sprawie transferu Manuela Arboledy z Zagłębia Lubin.

"Mariusz do mnie zadzwonił i powiedział, że jeśli do końca stycznia nie dostanie zapewnienia, że ma miejsce w rosyjskim klubie, to usiądzie z nami do konkretnych rozmów" - powiedział na łamach "Przeglądu Sportowego" dyrektor sportowy Lecha Marek Pogorzelczyk.

Reklama

"Potwierdzam, że jest taki temat. Na razie na bardzo wstępnym etapie. Mariusz na razie postanowił walczyć o miejsce w składzie rosyjskiego zespołu. Wie o ofercie Lecha Poznań. Czekam teraz na sygnał od niego. Jeśli powie, że chce przyjść do Poznania, to zadziałamy. Znam szefów FK Moskwa i pomogę w negocjacjach" - stwierdził menedżer Grzegorz Bednarz, który może pilotować transfer.

Mariuszowi Jopowi zależy na wyjeździe z reprezentacją Polski na Euro 2008, a to będzie możliwe pod warunkiem, że będzie regularnie grał. Dlatego piłkarz rozważa nawet powrót do Polski.

Przegląd Sportowy/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Moskwa | Lech Poznań

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje