Remisy Schalke, Werderu i Bayernu

Piłkarze Schalke 04 Gelsenkirchen chyba wcześnie uwierzyli w mistrzowski tytuł. Podopieczni Mirko Słomki w czwartym kolejnym spotkaniu Bundesligi nie potrafili pokonać swoich rywali.

Tym razem liderzy tabeli zremisowali w Hanowerze 1:1. Obie bramki padły już na początku meczu. Najpierw w 2. minucie prowadzenie Schalke dał Halil Altintop, a niespełna 120 sekund później wyrównał Michael Tarnat.

Wpadki lidera nie wykorzystały jedenastki Bayernu i Werderu, które podzieliły się punktami w Monachium. Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał w siódmej minucie Lukas Podolski, a wyrównał po nieco ponad godzinie gry Markus Rosenborg.

Już jedenastej porażki w sezonie doznała Borussia Dortmund. "Czarno-żółci" z Euzebiuszem Smolarkiem w podstawowym składzie przegrali w Bochum 0:2 (dwie bramki Gekasa) i spadli na 13. miejsce w tabeli.

Nie było goli na Gottlieb-Daimler-Stadion, gdzie miejscowy VfB Stuttgart podzielił się punktami z VfL Wolfsburg. W składzie "Wilków" pełne zawody rozegrał Jacek Krzynówek.

Kolejne 90 minut zaliczył także Artur Wichniarek, ale Arminia Bielefeld uległa w Moguncji ekipie FSV Mainz 0:1. Powodów do radości nie miał również Mariusz Kukiełka, bowiem Energie Cottbus przegrało u siebie z Alemannią Akwizgran 0:2.

Zobacz WYNIKI spotkań 25. kolejki Bundesligi oraz TABELĘ niemieckiej ekstraklasy

Dowiedz się więcej na temat: bramki