Real sporo straci na kontuzji Ronaldo

Real Madryt zabronił Portugalczykowi Cristiano Ronaldo wyjazdu na środowy mecz z Maltą i żąda, by piłkarz skoncentrował się wyłącznie na ćwiczeniach rehabilitacyjnych, które pozwolą mu szybciej wrócić do drużyny - poinformowały hiszpańskie media.

Cristiano Ronaldo prosił o zgodę na wyjazd do Guimaraes, gdzie planował obejrzeć kluczowy dla Portugalii mecz eliminacji mistrzostw świata. Chciał być z kolegami z reprezentacji, ale o grze w tym spotkaniu nie było mowy, ponieważ najdroższy piłkarz świata (94 mln euro za przejście z Manchesteru United do Realu) leczy kontuzję kostki.

Reklama

Kontuzji Portugalczyk nabawił się w sobotę podczas meczu z Węgrami (3:0). Kierownictwo Realu nie kryło irytacji z tego powodu i podkreślało, że nie było potrzeby, by zmuszać piłkarza do występu, tym bardziej że napastnik "Królewskich" doznał już urazu kostki w niedawnym meczu Ligi Mistrzów przeciwko Olympique Marsylia.

Jak szacuje dziennik "Marca", kontuzja kostki, która wykluczy Cristiano Ronaldo z gry na trzy-cztery tygodnie, będzie kosztować Real około dwóch milionów euro.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: mecz | Cristiano Ronaldo | Real

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje