Rasiak i Saganowski bez gola, porażka"Świętych"

Piłkarze Southampton przegrali na wyjeździe z Norwich 1:2 (1:0) w meczu angielskiej Championship. W barwach "Świętych" zaprezentowali się Grzegorz Rasiak i Marek Saganowski, ale polscy napastnicy nie wpisali się na listę strzelców.

Rasiak wybiegł w podstawowym składzie. Menedżer "Świętych" George Burley zdecydował, że Kenwyne Jones jest już gotowy do gry po kontuzji i to właśnie on był partnerem w ataku Rasiaka. Marek Saganowski usiadł na ławce rezerwowych. Taki sam los spotkał Bartosza Białkowskiego.

Okazało się, że Burley miał rację. W 36. minucie właśnie Jones zdobył prowadzenie dla gości.

W drugiej połowie przewagę uzyskali gospodarze. Jej wynikiem były dwa gole Jamie Curetona. Gracz Norwich zmusił do kapitulacji golkipera Southampton w 60. i w 71. minucie.

W 66. minucie na placy gry pojawił się Saganowski, który zastąpił Rasiaka.