Puchar UEFA: Wylosowano pary I rundy

W Monaco odbyło się losowanie pierwszej rundy rozgrywek o Puchar UEFA. Pierwsze mecze rozegrane zostaną 14 września, rewanże 28 września. W poszczególnych parach na pierwszym miejscu gospodarze pierwszych spotkań.

Wyniki losowania:

Reklama

Lokomotiw Moskwa Rosja) - FC Neftochimik Burgas (Bułgaria)

IFK Norrkoeping (Szwecja) - FC Slovan Liberec (Czechy)

Rapid Bukarest (Rumunia) - FC Liverpool (Anglia)

FC Zurich (Szwajcaria) - KRC Genk (Belgia)

Olimpija Lublana (Słowenia) - Espanyol Barcelona (Hiszpania)

Worskla Połtawa (Ukraina) - Boavista Porto (Portugalia)

Broendby IF Kopenhaga (Dania) - NK Osijek (Chorwacja)

Ruch Chorzów - Inter Mediolan (Włochy)

FK Pobeda Prilep (Macedonia) - AC Parma (Włochy)

Torpedo Moskwa (Rosja) - Lausanne Sports (Szwajcaria)

Celta Vigo (Hiszpania) - NK Rijeka (Chorwacja)

Leicester City (Anglia) - Crvena Zvezda Belgrad (Jugosławia)

Zimbru Kiszyniów (Mołdawia) - Hertha BSC Berlin (Niemcy)

Roda JC Kerkrade (Holandia) - Inter Bratysława (Słowacja)

Krywbas Krzywy Róg (Ukraina) - FC Nantes (Francja)

PAOK Saloniki (Grecja) - Beitar Jerozolima (Izrael)

Slavia Praga (Czechy) - Akedemisk Boldklub Kopenhaga (Dania)

Rapid Wiedeń (Austria)- Oergryte IS Goeteborg (Szwecja)

KAA Gent (Belgia) - Ajax Amsterdam (Holandia)

Lillestrom SK (Norwegia) - Dynamo Moskwa (Rosja)

GAK Graz (Austria) - 1.FC Koszyce (Słowacja)

CSKA Sofia (Bułgaria) - MTK Budapeszt (Węgry)

CD Alaves (Hiszpania) - Gaziantepspor (Turcja)

Antalyaspor (Turcja) - Werder Brema (Niemcy)

Tirol Innsbruck (Austria) - AC Fiorentina (Włochy)

Club Bruges (Belgia) - Apoel Nikosia (Cypr)

CSKA Moskwa (Rosja) - Viborg FF (Dania)

Celtic Glasgow (Szkocja) - HJK Helsinki (Finlandia)

FC Gueugnon (Francja) - Iraklis Saloniki (Grecja)

Chelsea Londyn (Anglia) - FC St. Gallen (Szwajcaria)

Real Saragossa (Hiszpania) - Wisła Kraków

FC Kaiserslautern (Niemcy) - Bohemians Dublin (Irlandia)

Molde FK (Norwegia) - Rayo Vallecano Madryt (Hiszpania)

NK Gorica (Słowenia) - AS Roma (Włochy)

AIK Solna Sztokholm (Szwecja) - Herfoelge BK (Dania)

VfB Stuttgart (Niemcy) - Hearts of Midlothian (Szkocja)

Vitesse Arnhem (Holandia) - Maccabi Hajfa (Izrael)

Vasas Budapeszt (Węgry) - AEK Ateny (Grecja)

FC Porto (Portugalia) - Partizan Belgrad (Jugosławia)

Ałanija Władykaukaz (Rosja) - Amica Wronki

Halmstads BK (Szwecja) - Benfica Lizbona (Portugalia)

Dunaferr SE Dunaujvaros (Węgry) - Feyenoord Rotterdam (Holandia)

Lierse SK (Belgia) - Girondins Bordeaux (Francja)

Polonia Warszawa - Udinese (Włochy)

FC Basel (Szwajcaria) - SK Brann Bergen (Norwegia)

FC Petra Drnovice (Czechy) - TSV 1860 Monachium (Niemcy)

Napredak Krusevac (Jugosławia) - OFI Kreta (Grecja)

Slovan Bratysława (Słowacja) - Dinamo Zagrzeb (Chorwacja)

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama