Ptak grozi odejściem z Pogoni

W niedzielę zarząd Pogoni Szczecin przedstawił redakcji serwisu www.pogon.v.pl ultimatum. Jeżeli do poniedziałku strona nie zaprzestanie swojej działalności, pan Ptak wycofa się z Pogoni Szczecin, a klub zniknie z mapy Polski.

Strona www.pogon.v.pl jest nieoficjalną stroną klubu, jakich w internecie są setki, jak nie tysiące. Wspomniany serwis wyróżniał się jednak spośród innych tym, że był najlepszym serwisem informacyjnym o portowym klubie. Osoby tworzące serwis w trosce o dobro klubu z dniem dzisiejszym zakończyły działalność.

Reklama

Głównym i jedynym powodem ataku na nieoficjalną stronę było przedstawienie prawdziwych informacji o nowym zawodniku Pogoni Claudio Milarze. Działacze twierdzili, że grał on w drugiej lidze brazylijskiej, a redakcja serwisu dotarła do informacji, że owszem grał on w 2. lidze, ale stanowej, czyli znacznie niższej klasie rozgrywkowej.

Wolność słowa w Szczecinie, chyba nie to samo znaczy co w innych rejonach Polski. Swoją drogą uzależnianie inwestowania w klub od istnienia jakiejś strony w internecie jest trochę śmieszne i nie przystoi w 1. lidze.

Dowiedz się więcej na temat: klub | Szczecin | ptak

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje