Primera Division: Wygrana Sociedad

Real Sociedad po wyjazdowym zwycięstwie nad Malagą 2:0 powrócił na pierwsze miejsce w tabeli Primera Division. Gospodarze od 60. minuty grali w dziesiątkę, gdyż czerwoną kartkę ujrzał Sandro.

W 78. minucie rezerwowy Igor Gabilondo pieknym strzałem głową dał prowadzenie gościom, a dziesięć minut później ekipa z San Sebastian wyprowadziła zabójczą kontrę, którą golem wykończył Darko Kovacevic.

W innych niedzielnych meczach, FC Barcelona pokonała na wyjeździe Recreativo 3:1, FC Sewilla wygrała z Realem Mallorca również 3:1, a Betis zremisował z Valladolid 2:2.

Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek Sociedad ma 72 punkty, o jeden więcej od Realu Madryt. Trzecie miejsce zajmuje Deportivo La Coruna z 66 "oczkami".

Zobacz wyniki meczów 35. kolejki Primera Division

Dowiedz się więcej na temat: wygraj | wygrana | Real Sociedad | Primera Division