Primera Division: Sociedad wciąż wygrywa

Nie zwalnia tempa Real Sociedad. Lider ligowej tabeli pokonał na własnym boisku Real Mallorca 2:1. Bramki w tym spotkaniu padały tylko w drugiej połowie.

Najpierw w 47. minucie Samuel Etoo uciszył fanów Sociedad i było 0:1. Kibice tylko 10 minut czekali, aż ich ulubieńcy wyjdą na prowadzenie. Cztery minuty później wyrównał Francisco de Pedro, a wynik spotkania w 57. minucie ustalił Mikel Aramburu.

Wicelider z Walencji sobotni wieczór pokonał Villareal 2:0. W barwach gości skutecznością popisał się norweski napastnik John Carew, który zdobył obie bramki w ciągu 10 minut (między 52. i 62. minutą). Gospodarze od 54 minuty grali w osłabieniu, po usunięciu z boiska Alvareza.

W 14. minucie meczu na Santiago Bernabeu kibice przeżyli szok. Ich naszpikowany gwiazdami Real Madryt, przegrywał z Recreativo Huelva 0:2. Bramki dla gości strzelili Cubillo i Jimenez. Kontaktową bramkę Królewscy zdobyli w 28 minucie a jej strzelcem był Raul Bravo.

Po przerwie Real zagrał lepiej i skuteczniej. Na 2:2 wyrównał w 65. minucie Ivan Helguera, a juz pięć minut później było 3:2 dla gospodarzy po golu Raula. Wynik spotkania ustalił w 90. minucie strzałem z rzutu karnego Luis Figo.

Zobacz wyniki 14. kolejki Primiera Division.

Dowiedz się więcej na temat: bramki | Primera Division | Real | Real Sociedad