Primera Division: Remisy Barcelony i Realu

Real Madryt zremisował 1:1 na stadionie El Madrigal z Villarealem w meczu inaugurującym 2. kolejką hiszpańskiej Primera Division.

Naszpikowani gwiazdami "królewscy" z trudem wywalczyli jeden punkt. W 71. minucie gospodarze po uderzeniu Sonny'ego Andersona objęli prowadzenie. Remis uratował Realowi na 4. minuty przed końcem meczu wychowanek Nunez. W spotkaniu tym drobnej kontuzji nabawił się David Beckham i nie jest pewny jego występ w meczach eliminacji mistrzostw Europy.

Skromne zwycięstwo nad Osasuną Pampeluną odniosła Valencia. Goście wygrali 1:0, a 3 punkty zapewnił im Rubens Baraja.

W meczu, który rozpoczął się pięć minut po północy Barcelona tylko zremisowała z Sevillą 1:1. Goście objęli prowadzenie już w 9. minucie po strzale Reyesa. Do wyrównania doprowadził w 59. minucie nowy nabytek Barcy - Ronaldinho.

W środę dokończenie 2. kolejki Primera Division. Mecze można śledzić w naszym serwisie NA ŻYWO

Dowiedz się więcej na temat: Primera Division