Prezes Realu rozmawiał z agentem Ronaldinho

Francuskie i angielskie media sugerują, że już wkrótce Ronaldinho zostanie piłkarzem nie MU jak przypuszczano, ale Realu Madryt. Prezes "Królewskich" Florentino Perez spotkał się z agentem Brazylijczyka, bratem piłkarza Roberto Asisem i po dłuższej rozmowie oboje zadeklarowali, że sprawa transferu rozstrzygnie się w tym tygodniu.

- Ronaldinho nikomu na razie nic nie obiecał. Utrzymujemy kontakty z kilkoma klubami, ale żadnych konkretnych decyzji jeszcze nie było. Ronaldinho chce grać w wielkim i słynnym europejskim klubie i chce dla niego coś znaczyć. - zaczął "rodzinny" agent Brazylijczyka.

Reklama

- Nie zobowiązywaliśmy się działaczom MU. To na razie tylko spekulacje. Oferta Realu jest bardzo ciekawa, ale wymaga czasu na podjęcie decyzji. Brat miałby w Madrycie wielu przyjaciół, a to jest dla niego ważne. - powiedział "The Sunday Telegraph" Roberto Asis.

Jak podaje dziennik "Marca" Real Madryt oferuje za 23-letniego Ronaldinho dużo więcej niż MU (działacze z Old Trafford oferują do 20 milionów euro). Jest także brana pod uwagę opcja wiązana, tzn. PSG za Ronaldinho otrzymałoby część pieniędzy plus dwóch piłkarzy z piątki Flavio Conceicao, Steve McManaman, Esteban Cambiasso, Santiago Solari, Rodrigo.

Dowiedz się więcej na temat: Florentino Perez | Madryt | ronaldinho

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje