Premiership: Zwycięstwo Liverpoolu

W dokończonej wczoraj 24. kolejce Premiership solidarnie wygrały wszystkie trzy ekipy depczącą po piętach liderowi Manchesterowi United. Liverpool pokonał 1:0 na Anfield Road Leicester City i zajmując w tabeli czwartą lokatę traci do MU tylko 2 punkty.

Złotą bramkę zdobył w 57 minucie Emile Heskey, lobując bramkarza gości Iana Walkera. Pewnie między słupkami "The Reds" zaprezentował się Jerzy Dudek, broniąc w pierwszej połowie sytuację sama na sam z Scowcroftem.

Arsenal, dzięki dwóm trafieniom wiecznie młodego Dennisa Bergkampa uporali się na wyjeździe z Blackburn Rovers 3:1. Trzecią bramkę dla Kanonierów, którzy mając zaległy jeden mecz tracą do lidera tylko jeden punkt, zdobył Thierry Henry.

Trzy punkty zainkasowali i piłkarze Newcastle United pokonując Tottenham Hotspur 3:1.