Premiership: Wygrane MU i Liverpoolu

Mistrzowie Premiership piłkarze Manchesteru United wreszcie zadowolili swoich kibiców. W 7. kolejce "Czerwone Diabły" rozgromiły Ipswich Town 4:0.

Dwie bramki zdobył Norweg Ole Gunnar Solkskjaer, który być może przekona Alexa Fergusona, że to jemu należy się miejsce w podstawowym składzie. Jego rywal o miejsce w drużynie van Nistelrooy oglądał mecz z ławki rezerwowych.

Swoje spotkanie wygrał też Liverpool. Zespół Jerzego Dudka pokonał Tottenham Hotspur 1:0 po bramce Jeriego Littmanena.

O dużym pechu mogą mówić piłkarze Arsenalu Londyn. "Kanonierzy" zremisowali z rewelacyjnym beniaminkiem 1:1, grając z przewagą jednego zawodnika. Prowadzenie w 73 minucie uzyskał Jeffers, a bramkę dla Boltonu zdobył dziewięć minut później Ricketts