Premiership: MU na fali

Czwarte z rzędu zwycięstwo w angielskiej Premiership zanotowali piłkarze Manchesteru United. Tym razem w spotkaniu 18. kolejki Czerwone Diabły pokonały na Old Trafford zamykającą tabele ekipę West Ham United 3:0.

Bramki dla podopiecznych Alexa Fergusona zdobywali kolejno Ole Gunnar Solskjaer, Juan Sebastian Veron i po samobójczym trafieniu Sebastian Schemmel.

Po tym spotkaniu MU zrównał się punktami z liderującymi po 17. kolejkach piłkarzami Arsenalu Londyn. "Kanonierzy" jutro w derby Londynu grają na White Harte Line z Tottenhamem Hotspur.

Po dwóch porażkach przebudzili się piłkarze Evertonu. Tym razem ekipa z Goodison Park pokonała 2:1 Blackburn Rovers. Goście po strzale Andy Cole'a objęli prowadzenie już w 6 minucie, ale później na placu istnieli już tylko gospodarze. Wyrównał Lee Carsley, a zwycięstwo zapewnił gospodarzom po raz kolejny 16 letni Wayne Rooney.

Wyrównane spotkanie spotkanie oglądali kibice na Riverside Stadium. Prowadzenie dla Middlesbrough zdobył znakomitym strzałem z rzutu wolnego były piłkarz Realu Madryt Kameruńczyk Geremi Ndjitap. "The Blues" zdążyli wyrównać jeszcze przed przerwą. Po rzucie rożnym w zamieszaniu najwięcej przytomności wykazał John Terry, który celnym strzałem pokonał golkipera Boro Marka Schwarzera. Po przerwie kibice nie oglądali już bramek i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Zobacz wyniki 18. kolejki Premiership

Dowiedz się więcej na temat: united | kolejka | Old Trafford | West Ham United | Premiership