Premier Legaue: "Święci" lepsi od "Diabłów"

Manchester United przegrał w 4. kolejce angielskiej Premier League z Southampton 0:1. Bramkę dla "Świętych" zdobył głową James Beattie w 88. minucie spotkania.

Asystę przy tej bramce zapisał Graeme Le Saux, który dośrodkował w pole karne.

W drugim niedzielnym meczu Arsenal Londyn wygrał z Manchesterem City 2:1. Już w 10. minucie obrońca Arsenalu, Lauren popełnił fatalny błąd. Naciskany przez Trevora Sinclaira, kopnął piłkę do własnej bramki i City prowadzili 1:0.

Po przerwie Kanonierzy zabrali się do solidnej pracy i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 48. minucie Ashley Cole obsłużył podaniem Sylvain Wiltorda, a ten doprowadził do remisu.

W 72. minucie Fredrik Ljungberg wykorzystał niezdecydowanie obrońców oraz bramkarza Davida Seamana i strzelił zwycięską bramkę dla Arsenalu, który jest liderem angielskiej Premier League.

Zobacz wyniki 4. kolejki Premier League.

Dowiedz się więcej na temat: Premier League | święci