Porażka KSZO ze Stalą

KSZO Ostrowiec Św. przegrał w meczu kontrolnym z II-ligową Stalą Stalowa Wola 2-3 (1-1). Bramki zdobyli Małocha 2 (19 min. i 60 min.) dla KSZO oraz Fudali (30 min. karny), Giermasiński (55 min.) i Sobczyński (72 min.) dla Stali.

Mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny stworzyły wiele sytuacji podbramkowych, jednak raziły nieskutecznością (m.in. KSZO nie wykorzystał dwóch rzutów karnych). Najsłabszymi formacjami były linie defensywne obu zespołów, które na śliskim boisku popełniły całą masę niewymuszonych błędów. W KSZO zagrali wszyscy pozyskani piłkarze (oprócz Malinowskiego), ale na słowa pochwały zasługiwali tylko Rogalski, Sunday i Kalu.

W obronie nie radził sobie Chorwat I. Smardzic, po urazie głowy na drugą połowę meczu nie wyszedł I. Grando, który i tak nie stwarzał poważniejszego zagrożenia w pierwszych 45-ciu minutach. Prawdopodobnie w sobotę KSZO rozegra jeszcze jeden sparing, propozycję złożyły zarówno Polonia Warszawa, jak i ŁKS Łódź.

KSZO: Piątek (45 Dymanowski) ? Rogalski, Smardzic, Unierzyski (58 Łatkowski), Siara (45 Pietrasiak, 75 Ryński), Krawiec (45 Sunday), Sokołowski (45 Kościuk), Budka (45 Kalita), Popiela (45 Szmuc), Małocha, Grando (45 Kalu)