Porażka Auxerre. Grał tylko Dudka

Zespół Ireneusza Jelenia i Dariusza Dudki - Auxerre w dziewiątej kolejce francuskiej ekstraklasy piłkarskiej przegrał na własnym stadionie z Bordeaux 0-1.

Dudka rozegrał całe spotkanie, a narzekający na uraz kolana Jeleń nie znalazł się w kadrze meczowej.

Jedyną bramkę zdobył w 19. minucie Anthony Modeste. Żyrondystom udało się utrzymać prowadzenie, choć przez ponad 20 minut grali w osłabieniu. Czerwoną kartkę zobaczył Alou Diarra.

Mistrz kraju Olympique Marsylia pokonał AS Nancy 1-0. Na listę strzelców w 27. minucie wpisał się Loic Remy.

W ostatnim sobotnim spotkaniu Toulouse FC przegrał na własnym stadionie z PSG 0-2. Gole dla przyjezdnych strzelili Mamadou Sakho w 11. minucie i Mevlut Erding w 56.