Piłkarze Legii wrócili z Cypru

Warszawska Legia powróciła ze obozu przygotowawczego na Cyprze. Na czwartek zaplanowano badania i trening, a w piątek legioniści mają rozegrać sparing z Górnikiem Łęczna.

Nie wiadomo jednak czy legioniści wyjdą na murawę. Z powodu braku wypłat zaległych pieniędzy może dojść do strajku, którego znakiem byłaby właśnie odmowa rozegrania sparingu z Łęczną.

Reklama

Po przylocie na Okęcie zawodnicy nie chcieli rozmawiać o ewentualnym buncie. Po cichu mówili, że i tak mecz się nie odbędzie, bo pogoda na to nie pozwoli, poinformowało "Życie Warszawy".

Po pobycie w Polsce Legia ma kontynuować przygotowania do sezonu w Turcji, ale... - Wciąż rozważymy możliwość wyjazdu do Antalyi, ale bardziej prawdopodobny jest powrót na Cypr - wyjaśnił "ŻW" prezes Edward Trylnik.

W zespole jest kilka urazów. Na urazy ścięgna Achillesa narzekali Wojciech Szala i Paweł Golański, a na problemy przywodzicielami uda Jacek Zieliński. W sparingach na Cyprze nie grał Dariusz Dudek, który po operacji nie jest jeszcze gotowy do gry.

INTERIA.PL/Życie Warszawy
Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama