Pierwszy trening Widzewa ze Smudą

Po raz pierwszy po meczu z Lechem trenowali wczoraj piłkarze Widzewa. Był to także pierwszy trening prowadzony przez Franciszka Smudę w trzeciej kadencji jego pracy w Widzewie.

Zajęcia odbyły się na boisku bocznym. Były poświęcone poprawieniu taktyki. Piłkarze rozegrali krótki mecz na pełno wymiarowym boisku, przerywany krótkimi tempówkami. Smuda podzielił zawodników na dwie drużyny. Jedna grała w pomarańczowych t-shirtach, w niej grali: Ludwikowski, Urbaniak, Boldt, Stasiak, Chrzanowski, Morawski, Monteiro, Giuliano, Seweryn, Cichoń, Terlecki. Druga, w żółtych t-shirtach, grała w składzie: Robakiewicz, Gostyński, Mosór, Węgrzyn, Mrvaljević, Scherfchen, Rachwał, Podbrożny, Perez, Dymkowski. Mecz zakończył się remisem bezbramkowym.

Reklama

Warto dodać, że trener postanowił do pierwszego zespołu włączyć Paulo Pereza i Żelijko Mrvaljevicia, których Nemec przeniósł do rezerw. Trenowali także Monteiro oraz Andjelković. Ten ostatni, wraz z Piotrem Włodarczykiem, biegał tylko wokół boiska. Jako ciekawostkę można dodać, że trening obserwował były widzewiak Piotr Szarpak. Nie należy jednak dopatrywać się żadnych podtekstów, piłkarz GKS-u Bełchatów po prostu aktualnie nie trenuje, bo ma kontuzję, zatem postanowił odwiedzić kolegów.

Dowiedz się więcej na temat: trening

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje