Pierwsze kontrakty w Polonii

Polonia ma trzech nowych zawodników. Dziś dwuletnie kontrakty podpisali Krzysztof Markowski i Mateusz Sławik z GKS-u Katowice. Do klubu z Konwiktorskiej przejdzie też Damian Seweryn (ostatnio występujący w II-ligowej Szczakowiance Jaworzno), który musi jeszcze donieść brakujące dokumenty.

- Bardzo się cieszę, że będę grał w Polonii - powiedział Sławik zaraz po podpisaniu umowy. - Dobrze, że na mojej pozycji będzie duża rywalizacja. Jest to korzystne i dla mnie, bo będę się rozwijał, i dla całej drużyny. Wierzę, że będziemy grali o coraz wyższe cele - dodał były zawodnik GKS-u. W zeszłym sezonie rozegrał w pierwszej lidze 19 spotkań. Choć zaczynał jako rezerwowy, wygryzł z pierwszego składu Dariusza Klyttę.

Reklama

Następny w kolejce do gry w Polonii jest Argentyńczyk Matias Favano (rezerwowy Lecha Poznań). - Szanse na sfinalizowanie tego transferu oceniam na 90 procent - powiedział rzecznik prasowy Polonii Waldemar Skorupka.

Jutro piłkarze "Czarnych Koszul" wyjeżdżają na 10-dniowe zgrupowanie do Ciechanowa. Trener Dariusz Kubicki zabierze na nie 26 zawodników. Na obóz nie pojedzie na pewno Sebastian Kęska, który ma sobie znaleźć nowy klub.

poloniawarszawa.com
Dowiedz się więcej na temat: gks | Mateusz Sławik

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje