Owen: Wkrótce zagram dla Anglii

Najnowszy nabytek Manchesteru United, Michael Owen dał do zrozumienia, że wciąż ma nadzieję na powołanie od selekcjonera reprezentacji Anglii, Fabio Capello a w dalszej perspektywie na grę podczas przyszłorocznych mistrzostw świata.

Owen grając w barwach Newcastle United nie był w stanie przekonać do siebie włoskiego selekcjonera "Synów Albionu". Duży wpływ na to miały kontuzje, które prześladowały zawodnika przez cały miniony sezon. - Nigdy nie przestałem myśleć o reprezentacji - podkreślił jednak Owen, dając jasny sygnał Capello. - Zawsze znajdowałem się w szerokiej kadrze zespołu. Byłem w gronie 26 piłkarzy wiele razy. To oznacza, że Fabio wciąż pragnie na mnie stawiać. Muszę tylko regularnie grać i unikać kontuzji.

Reklama

Owen przyznał, że Capello wysyłał do niego oficjalne pisma powołujące zawodnika do szerokiej kadry reprezentacji Anglii. - To jedna z głównych przyczyn, dla których wierzę w powrót do reprezentacji i wyjazd na przyszłoroczne mistrzostwa świata - zakończył optymistycznie Owen.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: united | Michael Owen

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama