Olisadebe zakończy karierę?

"Jak osiągnąć wysoka formę, skoro brakuje mi meczowego rytmu? Jeśli to się nie zmieni, to za półtora roku skończę z zawodowym futbolem" - zapowiedział na łamach "Przeglądu Sportowego" Emmanuel Olisadebe.

"I będę już grał tylko czasami, w niedzielę. Z kumplami. Pięciu na pięciu. Wyłącznie dla przyjemności" - dodał Nigeryjczyk z polskim paszportem.

Reklama

"Oli" ma od dłuższego czasu problemy w swoim klubie Skoda Xanthi. "Zagrałem nieprzygotowany w pierwszym meczu w barwach Skody przeciw Panathinaikosowi Ateny, potem wystąpiłem w Pucharze UEFA i od tego czasu już... tylko trenuję. Jestem w lepszej formie niż wtedy. Przestałem grać u Mazourakisa, nie gram u Koffidisa, a wszyscy w klubie powtarzają mi w kółko, że to decyzja trenera" - nie może zrozumieć swojej sytuacji Olisadebe.

Jeśli tak dalej pójdzie to napastnik może zakończyć karierę. "Może wypełnię kontrakt w Xanthi i przestanę grać w piłkę. Jeśli moja kariera ma wyglądać tak jak teraz, to nie ma sensu. Po co męczyć siebie i innych?" - powiedział "Oli".

INTERIA.PL/Przegląd Sportowy
Dowiedz się więcej na temat: Emmanuel Olisadebe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje