Okuka: Legioniści się ośmieszają

Już w piątek Legia w meczu ostatniej szansy podejmować będzie na Łazienkowej GKS/Dospel Katowice. Warszawianie od pewnego czasu grają słabo, przegrali z pozostałymi zespołami z czołówki - Wisłą, Groclinem i Odrą Wodzisław.

- Legia ma wartościowych zawodników - mówi Dragomir Okuka. - I bardzo mnie boli, gdy piłkarze tego nie pokazują. Wtedy się kompromitują. Można przegrać z Wisłą po wyrównanym meczu, po walce. Jednak nie można z Odrą po tak słabej grze. Wtedy to jest już tragedia, ośmieszanie. Ośmieszanie przez straty piłek, nieudane akcje, nieskuteczne strzały.

Reklama

Okuka już inaczej patrzy na mistrzowską rywalizację w tym sezonie. - Nie mieliśmy szans na rywalizację z Wisłą w przekroju całego sezonu - mówi "Drago". - W jednym meczu możemy powalczyć, wygrać, bo mamy bardzo dobrych zawodników. Jednak na cały rok jest ich zbyt niewielu. To jednak nie tłumaczy porażek z Groclinem, GKS, Odrą. Z nimi musimy walczyć i wygrywać.

- Ciągle mamy szansę na zakwalifikowanie się do Pucharu UEFA, dlatego nie mogę robić rewolucji w składzie. Na pewno jednak dojdzie do zmian w zespole po zakończeniu sezonu. Kilku piłkarzy odejdzie, na ich miejsce przyjdą inni. Potrzebna jest świeża krew - zakończył Okuka.

INTERIA.PL/Przegląd Sportowy
Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa | gks

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje