Obraniak rozpoczął strzelanie z PSG

Świetnie w Ligue 1 spisuje się zespół Lille OSC. W sobotę pokonał w meczu 20. kolejki Ligue 1 pokonał PSG 3-1. Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył Ludović Obraniak.

Reprezentant Polski do siatki trafił już w piątej minucie. Kolejne gole dla Lille strzeli Florent Balmont i Mathieu Debuchy. Honorowe trafienie dla gości było dziełem Mevlüta Erdinça. Obraniak zszedł z boiska w 71. minucie. Lille zajmuje drugie miejsce w tabeli Ligue 1.

W innym interesującym nas meczu AJ Auxerre bezbramkowo zremisowało z US Boulogne. Dariusz Dudka wystąpił w zespole gospodarzy od początku, ale zszedł w 64. minucie. Z kolei Ireneusz Jeleń pojawił się na murawie po przerwie.

W kończącym kolejkę niedzielnym hicie lider Girondins Bordeaux podejmie na własnym boisku Olympique Maryslia.

Zobacz wyniki i strzelców 20. kolejki oraz tabelę Ligue 1

Dowiedz się więcej na temat: kolejka | Lille | strzelanie | obraniak | Paris Saint-Germain