Nowy terminarz 1. ligi

Zarząd PZPN podjął w czwartek decyzję, że rozgrywki piłkarskiej 1. ligi ruszą zgodnie z wcześniej ustalonym terminarzem, czyli w najbliższy weekend, jednak do czasu podjęcia ostatecznych decyzji przez Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu przy PKOl drużyny Zagłębia Lubin i Korony Kielce będą pauzować.

KOLEJKA, 26/27 LIPCA

Reklama

Tur Turek - GKS Katowice (17.00)

Stal Stalowa Wola - Odra Opole (17.00)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock (17.00)

Kmita Zabierzów - Flota Świnoujście (18.00)

Górnik Łęczna - Motor Lublin (18.00)

GKS Jastrzębie Zdrój - Znicz Pruszków (19.30)

Widzew Łódź - Warta Poznań

Korona Kielce - GKP Gorzów Wielkopolski, odwołany

Dolcan Ząbki - KGHM Zagłębie Lubin, odwołany

2. KOLEJKA, 2/3 SIERPNIA

Kmita Zabierzów - GKS Katowice

Znicz Pruszków - Tur Turek

Wisła Płock - GKS Jastrzębie

Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Warta Poznań - Stal Stalowa Wola

Motor Lublin - Widzew Łódź

Korona Kielce - Górnik Łęczna

KGHM Zagłębie Lubin - GKP Gorzów Wielkopolski

Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki

3. KOLEJKA, 6 SIERPNIA 2008

Dolcan Ząbki - Kmita Zabierzów

GKP Gorzów Wielkopolski - Flota Świnoujście

Górnik Łęczna - KGHM Zagłębie Lubin

Widzew Łódź - Korona Kielce

Stal Stalowa Wola - Motor Lublin

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań

GKS Jastrzębie - Odra Opole

Tur Turek - Wisła Płock

GKS Katowice - Znicz Pruszków

4. KOLEJKA, 9/10 SIERPNIA

Kmita Zabierzów - Znicz Pruszków

Wisła Płock - GKS Katowice

Odra Opole - Tur Turek

Warta Poznań - GKS Jastrzębie

Motor Lublin - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Korona Kielce - Stal Stalowa Wola

KGHM Zagłębie Lubin - Widzew Łódź

Flota Świnoujście - Górnik Łęczna

Dolcan Ząbki - GKP Gorzów Wielkopolski

5. KOLEJKA, 16/17 SIERPNIA

GKP Gorzów Wielkopolski - Kmita Zabierzów

Górnik Łęczna - Dolcan Ząbki

Widzew Łódź - Flota Świnoujście

Stal Stalowa Wola - KGHM Zagłębie Lubin

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce

GKS Jastrzębie - Motor Lublin

Tur Turek - Warta Poznań

GKS Katowice - Odra Opole

Znicz Pruszków - Wisła Płock

6. KOLEJKA, 23/24 SIERPNIA

Kmita Zabierzów - Wisła Płock

Odra Opole - Znicz Pruszków

Warta Poznań - GKS Katowice

Motor Lublin - Tur Turek

Korona Kielce - GKS Jastrzębie

KGHM Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Flota Świnoujście - Stal Stalowa Wola

Dolcan Ząbki - Widzew Łódź

GKP Gorzów Wielkopolski - Górnik Łęczna

7. KOLEJKA, 30/31 SIERPNIA

Górnik Łęczna - Kmita Zabierzów

Widzew Łódź - GKP Gorzów Wielkopolski

Stal Stalowa Wola - Dolcan Ząbki

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Flota Świnoujście

GKS Jastrzębie - KGHM Zagłębie Lubin

Tur Turek - Korona Kielce

GKS Katowice - Motor Lublin

Znicz Pruszków - Warta Poznań

Wisła Płock - Odra Opole

8. KOLEJKA, 3 WRZEŚNIA 2008

Kmita Zabierzów - Odra Opole

Warta Poznań - Wisła Płock

Motor Lublin - Znicz Pruszków

Korona Kielce - GKS Katowice

KGHM Zagłębie Lubin - Tur Turek

Flota Świnoujście - GKS Jastrzębie

Dolcan Ząbki - Podbeskidzie Bielsko-Biała

GKP Gorzów Wielkopolski - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna - Widzew Łódź

9. KOLEJKA, 6/7 WRZEŚNIA

Widzew Łódź - Kmita Zabierzów

Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKP Gorzów Wielkopolski

GKS Jastrzębie - Dolcan Ząbki

Tur Turek - Flota Świnoujście

GKS Katowice - KGHM Zagłębie Lubin

Znicz Pruszków - Korona Kielce

Wisła Płock - Motor Lublin

Odra Opole - Warta Poznań

10. KOLEJKA, 13/14 WRZEŚNIA

Kmita Zabierzów - Warta Poznań

Motor Lublin - Odra Opole

Korona Kielce - Wisła Płock

KGHM Zagłębie Lubin - Znicz Pruszków

Flota Świnoujście - GKS Katowice

Dolcan Ząbki - Tur Turek

GKP Gorzów Wielkopolski - GKS Jastrzębie

Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

11. KOLEJKA, 20/21 WRZEŚNIA

Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź

GKS Jastrzębie - Górnik Łęczna

Tur Turek - GKP Gorzów Wielkopolski

GKS Katowice - Dolcan Ząbki

Znicz Pruszków - Flota Świnoujście

Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin

Odra Opole - Korona Kielce

Warta Poznań - Motor Lublin

12. KOLEJKA, 27/28 WRZEŚNIA

Kmita Zabierzów - Motor Lublin

Korona Kielce - Warta Poznań

KGHM Zagłębie Lubin - Odra Opole

Flota Świnoujście - Wisła Płock

Dolcan Ząbki - Znicz Pruszków

GKP Gorzów Wielkopolski - GKS Katowice

Górnik Łęczna - Tur Turek

Widzew Łódź - GKS Jastrzębie

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała

13. KOLEJKA, 4/5 PAŹDZIERNIKA

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Kmita Zabierzów

GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola

Tur Turek - Widzew Łódź

GKS Katowice - Górnik Łęczna

Znicz Pruszków - GKP Gorzów Wielkopolski

Wisła Płock - Dolcan Ząbki

Odra Opole - Flota Świnoujście

Warta Poznań - KGHM Zagłębie Lubin

Motor Lublin - Korona Kielce

14. KOLEJKA, 8 PAŹDZIERNIKA

Kmita Zabierzów - Korona Kielce

KGHM Zagłębie Lubin - Motor Lublin

Flota Świnoujście - Warta Poznań

Dolcan Ząbki - Odra Opole

GKP Gorzów Wielkopolski - Wisła Płock

Górnik Łęczna - Znicz Pruszków

Widzew Łódź - GKS Katowice

Stal Stalowa Wola - Tur Turek

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie

15. KOLEJKA, 11/12 PAŹDZIERNIKA

GKS Jastrzębie - Kmita Zabierzów

Tur Turek - Podbeskidzie Bielsko-Biała

GKS Katowice - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków - Widzew Łódź

Wisła Płock - Górnik Łęczna

Odra Opole - GKP Gorzów Wielkopolski

Warta Poznań - Dolcan Ząbki

Motor Lublin - Flota Świnoujście

Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin

16. KOLEJKA, 18/19 PAŹDZIERNIKA

Kmita Zabierzów - KGHM Zagłębie Lubin

Flota Świnoujście - Korona Kielce

Dolcan Ząbki - Motor Lublin

GKP Gorzów Wielkopolski - Warta Poznań

Górnik Łęczna - Odra Opole

Widzew Łódź - Wisła Płock

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice

GKS Jastrzębie - Tur Turek

17. KOLEJKA, 25/26 PAŹDZIERNIKA

Tur Turek - Kmita Zabierzów

GKS Katowice - GKS Jastrzębie

Znicz Pruszków - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Wisła Płock - Stal Stalowa Wola

Odra Opole - Widzew Łódź

Warta Poznań - Górnik Łęczna

Motor Lublin - GKP Gorzów Wielkopolski

Korona Kielce - Dolcan Ząbki

KGHM Zagłębie Lubin - Flota Świnoujście

18. KOLEJKA, 8/9 LISTOPADA

Kmita Zabierzów - Flota Świnoujście

KGHM Zagłębie Lubin - Dolcan Ząbki

Korona Kielce - GKP Gorzów Wielkopolski

Motor Lublin - Górnik Łęczna

Warta Poznań - Widzew Łódź

Odra Opole - Stal Stalowa Wola

Wisła Płock - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Znicz Pruszków - GKS Jastrzębie

GKS Katowice - Tur Turek

19. KOLEJKA, 15/16 LISTOPADA

GKS Katowice - Kmita Zabierzów

Tur Turek - Znicz Pruszków

GKS Jastrzębie - Wisła Płock

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole

Stal Stalowa Wola - Warta Poznań

Widzew Łódź - Motor Lublin

Górnik Łęczna - Korona Kielce

GKP Gorzów Wielkopolski - KGHM Zagłębie Lubin

Dolcan Ząbki - Flota Świnoujście

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama