Nowy kontrakt dla gwiazdy Arsenalu

Peter Hill-Wood, prezes Arsenalu Londyn, zamierza w "najbliższym czasie" rozpocząć rozmowy o przedłużeniu kontraktu z Thierrym Henrym.

Francuz ostatnio zadeklarował, że chce pozostać w klubie, stąd "Kanonierzy" mają dla niego pięcioletnią umową, która uczyni go najlepiej zarabiającym piłkarzem w historii Arsenalu.

Reklama

"Thierry wyraził już swoje zdanie, dlatego nie ma się co dłużej zastanawiać. Rozmowy zaczną się w najbliższym czasie. On ma 28 lat, jest w wyśmienitej formie, dlatego zaoferujemy mu pięcioletni kontrakt na naprawdę korzystnych warunkach - powiedział Hill-Wood.

Prezes "Kanonierów" uważa, że podpisanie nowej umowy z Henrym pomoże Arsene'owi Wengerowi, w innych negocjacjach transferowych. - Pokaże to wszystkim, że Arsenal jest ambitną drużyną, która chce zatrzymywać najlepszych graczy - stwierdził Hill-Wood. - To może mi tylko pomóc przy pozyskiwaniu nowych piłkarzy - zgodził się Wenger.

Zainteresowanie Henrym, któremu umowa z "Kanonierami" wygasa w 2007 roku, wyraził FC Barcelona, ale Francuz niedawno oświadczył, że dobrze się czuję w Londynie i "kocha Arsenal".

Dowiedz się więcej na temat: francuz | 'Gwiazdy'

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama