"Nie stać nas na Boruca"

Nie ustają spekulacje na temat ewentualnego transferu Artura Boruca. Pogłoski o zainteresowaniu polskim bramkarzem AC Milan są już znane. Do klubu z Mediolanu ponoć dołączyło Lazio Rzym.

Obecni bramki Lazio strzeże 44-letni Marco Ballota i nowy zawodnik na tej pozycji niewątpliwie przydałby się ekipie prowadzonej przez Delio Rossiego.

Reklama

"Nie chcę się wypowiadać za dyrektora sportowego klubu, ale na razie nie stać nas na sprowadzenie Boruca. Poza tym Lazio latem kupiło Juana Pablo Carizzo z River Plate za 10 milionów euro. To najdroższy zakup od kiedy prezesem jest Claudio Lotito. I niestety Argentyńczyk nie może grac z powodu kłopotów paszportowych. Gdybyśmy teraz mieli wyłożyć kolejne miliony na Polaka, byłoby to samobójstwo. Przy pierwszym błędzie tego golkipera, natychmiast by nas ukrzyżowano" - powiedział Rossi w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego".

Szkoleniowiec Lazio zaprzeczył informacjom, że oprócz Boruca na celowniku klubu znalazł się inny reprezentant Polski. "Zimą do Lazio nie trafi żaden piłkarz z kadry Beenhakkera. Tyle mogę powiedzieć" - stwierdził Rossi.

Przegląd Sportowy/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lazio Rzym

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje