"Mogę wszystkich uspokoić. Legia awansuje"

- Z zespołu Austrii odeszli najlepsi piłkarze, drużyna się sypie, mają braki kadrowe. Jeżeli już koniecznie trzeba kogoś przypilnować, to jedynie kapitana Jocelyna Blancharda - powiedział na łamach "Życia Warszawy" Krzysztof Ratajczyk piłkarz austriackiego klubu Mattersburg.

- Szansą dla Legii może być szybkie strzelenie bramki. To legionistom ułatwi drogę do sukcesu, bo Austria będzie musiała się odkryć - dodał Ratajczyk.

Reklama

- Mecz z Austrią będzie rozgrywany na Praterze. Ten stadion jest zdecydowanie większy od obiektu, na którym na co dzień wiedeńczycy rozgrywają swe spotkania ligowe. Boisko także jest szersze. Wystarczy spokojnie i długo rozgrywać piłkę wszerz boiska. A kiedy już rywale zostaną dobrze skołowani i odechce im się biegać, wystarczy rozwinąć akcję skrzydłem. Rozciągnięcie gry to najprostszy sposób na pokonanie Austrii - stwierdził były piłkarz Legii.

- Mogę wszystkich uspokoić, że Legia awansuje do fazy grupowej. Daję jej 70 proc. szans. 30 pozostawiam Austrii, bo różne dziwne rzeczy mogą się wydarzyć - podkreślił Ratajczyk.

Życie Warszawy/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama