Milan liczy na transfer Becksa

Wiceprezes zespołu AC Milan Adriano Galliani nadal uważa, że były kapitan piłkarskiej reprezentacji Anglii Dawid Beckham po okresie wypożyczenia do Serie A, który kończy się 9 marca, nie będzie musiał wracać na stałe do Los Angeles Galaxy.

"Prowadzimy rozmowy z Los Angeles Galaxy, praktycznie są one już zakończone, do ustalenia zostały tylko szczegóły techniczne. Sądzę, że do najbliższego piątku zapadnie ostateczna decyzja w sprawie Dawida, który liczy na dalszą, po okresie wypożyczenia do 9 marca, grę w Milanie" - powiedział we wtorek Galliani.

Reklama

Zdaniem Gallianiego, Beckham zostanie w AC Milan do końca czerwca 2009 roku, później na pół roku wróci do Los Angeles Galaxy, i od stycznia 2010 roku ponownie będzie grał we włoskim klubie.

Według nieoficjalnych informacji, zespół z Los Angeles chciał za wypożyczenie Beckhama otrzymać 10 mln dolarów, włoski klub był gotowy zapłacić około 3,2 mln.

Władze amerykańskiego klubu nie potwierdziły, że rozmowy z AC Milan są nadal prowadzone. W ubiegłym tygodniu poinformowały natomiast, że rozmowy w ewentualnego transferu lub wypożyczenia Beckhama zakończyły się fiaskiem i zgodnie z kontraktem zawodnik ma 9 marca wrócić do zespołu z Los Angeles.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: beckham | AC Milan | transfer | Los Angeles | milan | Los Angeles Galaxy

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje