Mila: Niektórzy za wcześnie mnie skreślili

- Znamy klasę rywala, ale Legii się nie boimy. Postaramy się wyjść z tej rywalizacji zwycięsko - powiedział w "Życiu Warszawy" piłkarz Austrii Wiedeń Sebastian Mila o losowaniu 1. rundy Pucharu UEFA. Zespół, którego barw bronią Mila i Arkadiusz Radomski zmierzy się z Legią Warszawa.

Dwa lata temu Austria dwukrotnie pokonała Legię (1:0 i 3:1). - Od tamtego czasu skład naszej drużyny bardzo się zmienił. Miejsce kilku doświadczonych piłkarzy, zajęli młodsi. Obecnie nasza gra nie wygląda wprawdzie najlepiej, ale liczymy, że uda się Legię pokonać - dodał Mila.

Reklama

- Już rozpocząłem zbieranie materiałów na temat mistrzów Polski. Wkrótce do Warszawy wybiorą się także trenerzy Austrii. Legioniści mogą być pewni jednego - do pierwszego meczu z nimi na Łazienkowskiej będziemy znakomicie przygotowani i postaramy się ich pokonać - stwierdził reprezentant Polski.

- Jeśli otrzymam szansę występu przeciwko Legii, na pewno będę chciał udowodnić polskim kibicom, że niektórzy za wcześnie mnie skreślili - zakończył Mila.

Życie Warszawy/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Mila | mila

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama