Merloni nadal sponsorem Widzewa

Merloni Indesit Polska w 2003 roku nadal będzie sponsorem Widzewa Łódź. Włoska firma, która ma w Łodzi fabrykę sprzętu AGD, zdecydowała się przedłużyć umowę, która zawarta została w sierpniu zeszłego roku.

Tamta umowa została podpisana na okres trzech miesięcy, ale zawarto w niej punkt pozwalający na przedłużenie umowy na kolejny rok. Z tej opcji Merloni skorzystał: - Cieszymy się, że marka Indesit kojarzona jest z Widzewem. Zależy nam na długotrwałej współpracy, dlatego nie zrażamy się chwilowym brakiem sportowych sukcesów - wyjaśnił Bruno Porchietto, dyrektor generalny Merloni Polska.

Reklama

Nie zmieniły się zasady współpracy między Widzewem a włoską firmą. Nadal na koszulkach oraz na bandach wokół boiska będą reklamy marki Indesit. Natomiast ponoć znacznie poprawiły się warunki finansowe współpracy. Choć oczywiście wysokości kontraktu oficjalnie nie podano, to ponoć nowa umowa jest znacznie korzystniejsza dla klubu.

- Wszystko zależy od samych piłkarzy, im więcej osiągną, tym kwota będzie się zwiększać, bo jest płynna - stwierdził Porchietto.

Dowiedz się więcej na temat: Indesit

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje