Meksyk i Honduras w półfinale Złotego Pucharu

Honduras i Meksyk zagrają ze sobą w półfinale Złotego Pucharu CONCACAF - piłkarskich mistrzostw Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów. W ćwierćfinałach Honduras pokonał w karnych 4-2 Kostarykę (po dogrywce był remis 1-1), a Meksyk wygrał z Gwatemalą 2-1.

Całe spotkanie w ekipie Hondurasu rozegrał Osman Chavez, obrońca mistrza Polski Wisły Kraków. W 81. minucie na murawie pojawił się natomiast Carlo Costly, który w przeszłości był napastnikiem PGE GKS-u Bełchatów. W drużynie Kostaryki w pierwszej połowie zagrał Junior Diaz, były piłkarza "Białej Gwiazdy".

W serii rzutów karnych Costly wyorzystał jedną z "jedenastek", a trafienie Jerry'ego Bengtsona zakończyło mecz.

Drugą parę półfinałową wyłonią dwa niedzielne ćwierćfinały: Jamajka - USA oraz Panama - Salwador. Tytułu broni Meksyk.