ManU złożył ofertę Casillasowi

Iker Casillas, bramkarz Realu Madryt, przyznał w poniedziałek, że Manchester United jest zainteresowany podpisaniem z nim kontraktu.

"Czerwone Diabły" poszukują bramkarza, gdyż według ich menedżera sir Aleksa Fergusona ani Tim Howard, ani Roy Carroll nie są odpowiednimi graczami na tę pozycję.

Reklama

"Manchester United już od jakiegoś czasu się mną interesował. Przedstawiciel tego klubu przedstawił ofertę mojemu agentowi, ale dla mnie pieniądze nie są najważniejsze" - powiedział 23-letni piłkarz gazecie "Daily Star".

"Jest wiele pytań, na które muszę znaleźć odpowiedź, zanim zdecyduje się odejść z Madrytu, ale lubię Premiership, a ManU jest jednym z niewielu klubów na świecie, do którego mógłbym się przenieść, gdybym zdecydował się wyjechać z Hiszpanii" - dodał Casillas.

"Kilka razy rozmawiałem z sir Aleksem Fergusonem po meczach i wiem, że on mnie lubi" - stwierdził bramkarz "Królewskich".

Kontrakt Casillasa z Realam Madryt wygasa po następnym sezonie. "Chciałbym jednak jak najszybciej wiedzieć, co obecny klub zaoferuje mi w nowej umowie, bowiem mam do podjęcia kilka ważnych decyzji" - stwierdził piłkarz.

Dowiedz się więcej na temat: Manchester United | Manchester | united | bramkarz | casillas | Madryt

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama