Majewski jedną nogą w Anglii

Przejście Radosława Majewskiego z Polonii Warszawa do Nottingham Forest jest praktycznie przesądzone. Angielski klub wyłoży za wypożyczenie na rok polskiego piłkarza 150 tys. euro, a w następnym sezonie, jeśli dojdzie do transferu definitywnego, dopłaci 1,5 mln euro - poinformował rzecznik prasowy Polonii Piotr Ciszewski.

"Można powiedzieć, że Majewski jest już jedną nogą w Nottingham Forest. Do naszego klubu dotarł projekt umowy, która może być sfinalizowana już we wtorek. Jeśli chodzi o bramkarza Sebastiana Przyrowskiego, który był na testach w Sheffield United, to nie mamy żadnych informacji" - wyjaśnił Ciszewski.

Reklama

Testowany w Karlsruhe macedoński napastnik Filip Ivanovski prawdopodobnie nie przeprowadzi się do Niemiec. Problemem jest kwota 800 tys. euro odstępnego, zapisana w jego kontrakcie zawartym jeszcze z właścicielem Groclinu Grodzisk, Zbigniewem Drzymałą.

We wtorek zawodnikiem "Czarnych Koszul" może zostać Węgier Tamas Kulcsar. Negocjacje w sprawie jego transferu są na ostatniej prostej. Stołeczną drużynę wzmocni też Serb Milan Nikolic, który, już z certyfikatem PZPN, powinien być gotowy do gry 30 lipca, kiedy to Polonia, jak wiele na to wskazuje, będzie gościć holenderski zespół NAC Breda w trzeciej rundzie Ligi Europejskiej. Nikt na Konwiktorskiej nie dopuszcza bowiem myśli, że warszawscy piłkarze mogliby odpaść z tych rozgrywek już w czwartek, w meczu rewanżowym drugiej rundy z drużyną Juvenes Dogana z San Marino.

Kolejne wzmocnienia szykują się za miesiąc. "Właściciel klubu Józef Wojciechowski i trener Jacek Grembocki wrócili z Senegalu z pozytywnymi wrażeniami. W naszym klubie być może będzie grało dwóch-trzech Senegalczyków" - dodał Ciszewski.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: nottingham | majewski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje