Maaskant: Przyjechaliśmy do Londynu po korzystny wynik

Obecni na konferencji prasowej przed meczem z Fulham Londyn trener Robert Maaskant i Cezary Wilk zgodnie zapewniali, że Wisła przyjechała do Londynu po korzystny rezultat. Drużynie nie mają w tym przeszkodzić ani problemy w podróży, ani kontuzje w zespole.

Niestety, wiślacy na treningu nie pojawią się w komplecie. W związku z problemami z wizami na lotnisku utknęli Ivica Iliev, Marko Jovanović i Milan Jovanić. "Mamy nadzieję, że problemy z wizami zostaną rozwiązane i ta trójka będzie mogła zagrać w Londynie" - powiedział trener Maaskant i dodał: "Przejechaliśmy tu po korzystny wynik. Na pewno nie będzie o to łatwo - widziałem wiele meczów Fulham u siebie" - stwierdził Maaskant.

Reklama

"Jednym z moich marzeń było zagrać w Anglii i miejmy nadzieję, że ono się spełni, ale najważniejsze, żebyśmy wygrali. Mam nadzieję, że przełamiemy się i żaden z kibiców Wisły nie będzie smutny po meczu z Fulham" - stwierdził z kolei Cezary Wilk. "Nie jesteśmy w komfortowej sytuacji, ale czemu nie mielibyśmy wierzyć w zwycięstwo. Wygraliśmy już raz z Fulham i wierzę, że uda nam się powtórzyć to osiągnięcie" - podkreślił pomocnik "Białej Gwiazdy".

Robert Maaskant przyznał, że w związku z rotacjami w składzie gospodarzy, a także ważnym meczem ligowym, który czeka Fulham, nie wie, w jakim zestawieniu wyjdą na czwartkowy mecz gospodarze. "My też jednak zagramy składem, który nie grał ze sobą zbyt często ze względu na kontuzje, ale o tym wszyscy wiemy" - stwierdził Maaskant.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Fulham Londyn - Wisła Kraków!

www.wisla.krakow.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje