Los Robbena i Alvesa w rękach del Nido

Transfer Arjena Robbena do Realu Madryt zależy od... prezesa FC Sevilla. Jose Maria del Nido musi zgodzić się na sprzedaż Dani Alvesa do Chelsea i dopiero wtedy "The Blues" pozwolą dołączyć Holendrowi do "Królewskich" - informuje dziennik "Marca".

Roman Abramowicz zaoferował 30 milionów euro za 24-letniego Brazylijczyka, ale humorzasty del Nido nadal kręci nosem i nie wyraził jeszcze zgody na przeprowadzkę Dani Alvesa na Wyspy Brytyjskie.

Reklama

Jeśli włodarz FC Sevilla zaakceptuje jednak propozycję wicemistrzów Anglii, wówczas nic nie stanie na przeszkodzie, aby z kolei Robben przywdział koszulkę "blancos" - podkreśla "Marca".

Skrzydłowy reprezentacji Holandii w rozpoczętym sezonie nie znalazł się ani razu w kadrze Jose Mourinho, bo wierzy, że do 31 sierpnia kluby wreszcie się dogadają i pozwolą mu kontynuować karierę tam gdzie chce. Na razie jednak zarówno Dani Alves, jak i Robben, uzależnieni są od "widzimisie" klubowych właścicieli i decyzje dotyczące ich ewentualnych transferów zapadną zapewne w ostatniej chwili.

INTERIA.PL/Marca

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne