LM: Omonia lub Irtysz rywalem Wisły

Omonia Nikozja z Cypru lub Irtysz Pawłodar z Kazachstanu będzie rywalem krakowskiej Wisły w II rundzie eliminacji Ligi Mistrzów 2003/2004, zadecydowało losowanie przeprowadzone w siedzibie UEFA w Nyonie. Pierwsze spotkanie między obiema ekipami odbędzie się 30 lipca w Krakowie, a rewanż 6 sierpnia.

By awansować do grupowej fazy Champions League, podopieczni Henryka Kasperczaka bedą musieli pokonać jeszcze jedną przeszkodę w III rundzie kwalifikacyjnej.

Reklama

O tym, z którą drużyną wiślacy będą walczyć w II rundzie eliminacji LM, zdecyduje dwumecz pomiędzy Omonią a Irytyszem. Pierwszy pojedynek zostanie rozegrany 16 lipca na Cyprze, a rewanż 23 lipca w Kazachstanie.

Wyniki losowania - Liga Mistrzów

I runda kwal. - 1. mecz 16.07.03, rewanż - 23.07.03

Pjunik Erewan (Armenia)    - KR Reykjavik (Islandia)

Szeriff Tiraspol (Mołdawia)- Flora Tallin (Estonia)

HB Toershavn (Wyspy Owcze) - FBK Kowno (Litwa)

BATE Borysów (Białoruś)    - Bohemians Dublin (Irlandia)

Vardar Skopje (Macedonia)  - Barry Town AFC (Walia)

CS Grevenmacher (Luksemburg) - Leotar Trebinje (Bośnia i Hercegowina

HJK Helsinki (Finlandia)   - Glentoran Belfast (Irlandia Płn.)

Sliema Wanderers (Malta)   - Skonto Ryga (Łotwa)

Omonia Nikozja (Cypr)      - FC Irtysz Pawłodar (Kazachstan)

Dinamo Tbilisi (Gruzja)    - KF Tirana (Albania)

II runda - 30.07.03 i rewanż 06.08.03

MTK Budapest (Węgry)        - HJK Helsinki/Glentoran Belfast

Pjunik Erewan/KR Reykjavik  - CSKA Sofia (Bułgaria)

HB Torshavn/FBK Kowno       - Celtic Glasgow (Szkocja)

Grevenmacher/Leotar Trebinje- Slavia Praga (Czechy)

Szriff Tiraspol/FL Tallin   - Szachtar Donieck (Ukraina)

MSK Zilina (Słowacja)       - Maccabi Tel Awiw (Izrael)

BATE Borysów/Bohemians Dub. - Rosenborg Trondheim (Norwegia)

NK Maribor (Słowenia)       - Dinamo Zagrzeb (Chorwacja)

CSKA Moskwa (Rosja)         - Vardar Skopje/Barry Town

Rapid Bukareszt (Rumunia)   - RSC Anderlecht Bruksela (Belgia)

Partizan Belgrad (Serbia i Czarnogóra) - Djurgarden Sztokholm (Szwecja)

Wisła Kraków               - Omonia Nicozja/ Isztar Pawłodar

x/Mistrz Danii              - Sliema Wanderers/Skonto Riga

Dinamo Tbilisi/SK Tirana    - Grazer AK (Austria)

- mistrz Danii zostanie dopiero wyłoniony.

Dowiedz się więcej na temat: Nikozja | rewanż | Omonia Nikozja | Wisła

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje