Liverpool - Lazio 0:1 w sparingu

W towarzyskim spotkaniu, rozegranym na Anfield Road, drużyna Jerzego Dudka przegrała z włoskim Lazio Rzym 0:1.

Bramkę na wagę zwycięstwa, niestety po błędzie naszego golkipera, strzelił brazylijski obrońca Lazio Rodriguez Cesar.

Liverpool zdecydowanie przeważał w spotkaniu, ale napastnicy "The Reds" nie mogli sobie poradzić ze świetnie zorganizowaną obroną rywali. Na minutę przed końcem pierwszej połowy, po jednej z nielicznych akcji gości, przypadkowe uderzenie Cesara zaskoczyło polskiego bramkarza.

W drugiej połowie naszego reprezentanta zastąpił w bramce Liverpoolu Pegguy Arphexad. Mimo kilku dogodnych sytuacji napastnikom "The Reds" nie udało się pokonać bramkarza Lazio.

FC Liverpool - Lazio Rzym 0:1 (0:1) Cesar (44) Widzów: 43 tys.

Liverpool: Dudek (Arphexad) - Risse, Hyppia, Traore (Henchoz), Babel - Smicer (Berger), Hamann, Cheyrou (Murphy), Diomede (Biscan), Owen (Baros), Diouf. Trener: Houllier

Lazio: Marchegiani - Cesar, Couto (Colonnese), Stam (Nesta), Pancaro - Stankovic, Fiore (Giannicheda), Liverani, Favalli (Baggio) - Crespo, Lopez (Inzaghi). Trener: Mancini

Dowiedz się więcej na temat: Rzym | Anfield Road | Lazio Rzym