Liga Mistrzów: Punkt Galatasaray w Mediolanie

Piłkarze Galatasaray zremisowali 2:2 z Milanem w meczu II rundy Ligi Mistrzów, kontynuując dobrą passę w spotkaniach z na San Siro z mediolańczykami. Przed rokiem Turcy wygrali 3:2, eliminując rossoneri z dalszych rozgrywek.

Tym razem nie zdołali wprawdzie obronić dwubramkowego prowadzenia do przerwy, ale i tak mogą uznać ten wynik za korzystny.

Niespodziewanie blisko zdobycia punktów na wyjeździe byli też piłkarze Panathinaikosu, w którego barwach wystąpili dwaj Polacy - Krzysztof Warzycha i Igor Sypniewski. Grecy do 82. minuty remisowali na Old Trafford z Manchesterem United, ale lepsza końcówka miejscowych i dwa gole Paula Scholesa przesądziły o wygranej lidera Premiership.

Zwycięstwa odniosły drużyny z Hiszpanii. Na pewno cenniejsza jest wygrana Deportivo w Paryżu z będącym ostatnio w nienajlepszej formie PSG, bo trzech punktów Valencii w spotkaniu ze Sturmem spodziewała się chyba większość fachowców. W bramce ekipy z Grazu wystąpił oczywiście Kazimierz Sidorczuk.