Leonardo: Sprawiedliwy rezultat

- To był wyrównany mecz - powiedział szkoleniowiec Milanu, Leonardo po remisie jego drużyny 1:1 z Olympique Marsylia w grupie C Ligi Mistrzów.

Gdyby Milan zwyciężył ekipę z Francji w środowy wieczór, wywalczyłby sobie awans do kolejnego etapu Ligi Mistrzów. Tak się jednak nie stało i o tym kto zdobędzie promocję z grupy C zadecyduje ostatnia kolejka rozgrywek. - Mówicie, że mieliśmy szczęście? - zwrócił się do dziennikarzy na konferencji prasowej po meczu Leonardo.

Reklama

- Ja widzę to zupełnie inaczej. Trafili nas tylko raz, z kontrataku, wykorzystując tym samym naszą najmocniejszą zazwyczaj broń. My także próbowaliśmy grać w ten sposób, ale ostatecznie skończyło się na podziale punktów. Uważam ten rezultat za sprawiedliwy - podsumował Brazylijczyk.

Bramkę dla "Rossonerich" zdobył Marco Borriello. Z kolei piłkarze z Marsylii w drugiej połowie meczu dwukrotnie trafiali w poprzeczkę bramki strzeżonej przed Nelsona Didę. - Chciałbym pochwalić dyspozycję w jakiej znajduje się Marco. Co do przebiegu spotkania nie możemy zapominać, że nasi rywale w piątek rozgrywali swoje spotkanie ligowe, a my w niedzielę. Teraz jednak musimy wygrać w Zurychu i zapewnić sobie awans z grupy - zakończył Leonardo.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sprawiedliwy wśród Narodów Świata

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje