Legia pokonała ŁKS w sparingu

Około tysiąc kibiców Legii oglądało przy Łazienkowskiej mecz swoich pupilów, którzy w sparingowym meczu pokonali Łódzki Klub Sportowy 3:0.

Gole dla podopiecznych Dariusza Kubickiego, którzy we wtorek wrócili ze zgrupowania w Białej Podlaskiej, zdobyli Marek Saganowski (dwie) i Adam Cieśliński.

Pierwszą bramkę zdobył pod koniec pierwszej połowy strzałem z bardzo efektownej przewrotki Marek Saganowski. Gol ten ożywił przysypiającą już publiczność na trybunach. Trzeba przyznać, że do tego momentu na boisku nie działo się dosłownie nic.

W drugiej odsłonie Dariusz Kubicki dał szansę występu dublerom i wnieśli oni sporo ożywienia. Drugi gol to dzieło Cieśliński (dobitka bardzo silnego strzału Tomasza Sokołowskiego I). Na 3:0 podwyższył, po dośrodkowaniu Sokoła,strzelec pierwszego gola - Saganowski.

Legia Warszawa - ŁKS Łódź 3:0 (1:0)

Bramki: Marek Saganowski 2 (45, 73), Adam Cieśliński (70).

Legioniści rozpoczęli spotkanie w następującym składzie: Boruc - Szala, Jóźwiak, Zieliński, Jarzębowski - Sokołowski II, Vukovic, Surma, Kiełbowicz - Mięciel, Saganowski.

Po przerwie na boisku pojawili się: Krzyształowicz, Zganiacz, Wróblewski, Sokołowski I, Magiera, Dudek, Cieśliński, Golański.

Dowiedz się więcej na temat: klub sportowy | Saganowski | ŁKS | Legia Warszawa