Legia nęka Bosackiego

Sukcesy Lecha Poznań w lidze i Pucharze Polski zwróciły na tę drużynę oczy menedżerów. Podczas meczu z Legią obserwowany przez wielki europejski klub był Bartosz Bosacki.

Według informacji "Gazety Poznańskiej" znajdujący się w świetnej dyspozycji obrońca Lecha spodobał się zagranicznemu wysłannikowi.

Reklama

O Bosackiego walczy również Legia Warszawa, która na środku obrony ma już bardzo doświadczonych Jacka Zielińskiego i Marka Jóźwiaka. Czy zatem Bosacki zagrałby na Łazienkowskiej?

- Od kilku dni wydzwania też do mnie menedżer Legii Edward Socha. Ale w Polsce nie interesuje mnie żaden klub poza Lechem - powiedział obrońca "Kolejorza".

Jeśli znajdzie się chętny z klub z zagranicy, działacze Lecha zechcą pewnie zarobić na transferze defensora. Mówi się o kwocie miliona euro.

- Jeszcze za wcześnie by mówić o jakiś szczegółach, a nawet wymieniać kraj czy nazwę tego klubu. W każdym razie naszemu gościowi bardzo przypadło do gustu Lecha taktyka, szybkość rozgrywania akcji, umiejętności przesuwania linii obronnych i skracania pola gry. Nie spodziewał się, że u nas gra się na takim poziomie - stwierdził Bosacki, który w czwartek otrzymał powołanie do reprezentacji Polski na mecze z Grecją i Szwecją.

INTERIA.PL/Gazeta Poznańska
Dowiedz się więcej na temat: klub | Legia Warszawa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama