Legia 229 minut bez gola u siebie

Dziś o godzinie 19:00 rozpocznie się spotkanie Legii Warszawa z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Mistrz Polski powinien wygrać by uwierzyć we własne możliwości oraz dla kibiców. Fani tłumnie przychodzą na stadion, ale od 229 minut nie wiedzieli przy Łazienkowskiej gola.

W bramce Legii ponownie zobaczymy Zorana Mijanovicia - Artur Boruc wciąż narzeka na kontuzje. Nie zagra także Aleksandar Vukovic. Trener Okuka jeszcze się zastanawia kto go zastąpi.

Reklama

- Jest Mariusz Zganiacz, Jacek Magiera, a być może na pozycji Aco zagra Czarek Kucharski - powiedział "Drago" "Przeglądowi Sportowemu". KSZO także przyjedzie mocno osłabione. Oprócz wszystkich zawodników którzy od początku rundy "chorują" na grypę, kontuzjowani są Ibrahim Sunday, Joszki Samardzić i Artur Kościuk. - KSZO na pewno będzie się bronił całym zespołem, ale wierzę że wygramy. Zawsze walczymy do końca i w tym sezonie także się nie poddamy - mówi Stanko Svitlica.

Oto najbardziej prawdopodobny skład Legii - Mijanovic - Jóźwiak, Zieliński, Jarzębowski - Surma - Kiełbowicz, Dudek, Kucharski, Nuhi - Svitlica, Saganowski.

Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje