"Lech będzie gryzł trawę"

- Myślę, że podopieczni trenera Franciszka Smudy nie zadowolą się tylko tym, co osiągnęli. Pokazali to w pierwszej części sezonu oraz w pucharach - powiedział były snajper "Kolejorza", a obecnie Arki Gdynia Marcin Wachowicz.

- Nawet gdy odbiegali od rywali, to po prostu "gryźli trawę", nadrabiali braki ambicją i zaangażowaniem w grę. Zaprezentowali się naprawdę bardzo dobrze. Wierzę, że w potyczce w Udinese zaprezentują się podobnie - dodał Wachowicz.

Reklama

- Forma kolegów z Poznania nie jest dla mnie zaskoczeniem. Od początku sezonu było widać, jak grają, jak są dobrze poukładani. Ich praca przed sezonem jak na razie przynosi oczekiwane efekty. Życzę chłopakom osiągnięcia zakładanych przez nich celów - stwierdził napastnik Arki.

Zapytany o atuty ekipy ze stolicy Wielkopolski, wymienia je bez wahania. - Poznań gra naprawdę bardzo fajną piłkę. Zawodnicy dużo biegają, mądrze się ustawiają. Świetnie grają taktycznie, każdy z będących na placu gry zawodników wie, co ma robić. Do tego grają bardzo agresywnie, wysoko podchodzą do rywali. Jestem pewny, że przez zimę tego nie zatracili, a nawet trener Smuda ich na to jeszcze bardziej uczulił - wyliczył "Wachu".

ASInfo/INTERIA.PL

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama