LE: Gol Żurawskiego dla Omonii

Maciej Żurawski strzelił gola dla Omonii Nikozja w wygranym meczu drugiej rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej z HB Torshavn (4:0).

Spotkanie całkowicie zdominowali podopieczni Takisa Lemonisa. Wynik już w 4. minucie otworzył Christos Karipidis. Autorem drugiego gola został jego imiennik Patsatzoglu. Gospodarzom to nie wystarczyło i wciąż napierali na rozpaczliwie broniących się piłkarzy z Wysp Owczych. W 34. minucie do siatki gości trafił Żurawski, podwyższając na 3:0. Drużynę HB Torshavn dobił na pięć minut przed końcem spotkania Georgios Efrem, który chwilę wcześniej zastąpił byłego napastnika Wisły Kraków.

Reklama

Polak był bardzo aktywny i poza golem z 34. minuty, miał jeszcze kilka okazji na powiększenie swojego konta bramkowego w drugiej połowie meczu.

CZYTAJ TAKŻE

LEGIA GROMI W LIDZE EUROPEJSKIEJ

WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO POLONII WARSZAWA

WYNIKI PIERWSZYCH MECZÓW DRUGIEJ RUNDY ELIMINACJI DO LIGI EUROPEJSKIEJ

Legia Warszawa - Olimpi Rustawi (Gruzja) 3:0 (1:0)

Bramki: Adrian Paluchowski (18), Tomasz Kiełbowicz (70), Sebastian Szałachowski (83).

AC Juvenes Dogana (San Marino) - Polonia Warszawa 0:1 (0:1)

Bramka: Daniel Kokosiński (2).

Omonia Nikozja - HB Torshavn 4:0 (3:0)

1:0 Karipidis 4. min

2:0 Patsatzoglu 11. min

3:0 Żurawski 34. min

4:0 Efrem 85. min

FC Zestafoni - Helsingborg 1:2 (0:0)

0:1 Jonsson 62. min

1:1 Benaszwili 70. min

1:2 Larsson 89. min

Naftan Witebsk - KAA Gent 2:1 (1:0)

1:0 Degterew 21. min

2:0 Degterew 66. min

2:1 Marić 90. min

Milano Kumanowo - Slaven Koprivnica 0:4 (0:4)

0:1 Csizmadia 26. min

0:2 Vojnović 39. min

0:3 Vojnović 41. min

0:4 Vojnović 44. min

MSK Żylina - Dacia Kiszyniów 2:0 (0:0)

1:0 Oravec 57. min

2:0 Lietava 77. min

Flamurtari - Motherwell 1:0 (0:0)

1:0 Strati 66. min

Zimbru Kiszyniów - Pacos de Ferreira 0:0

FC Honka - Bangor City 2:0 (1:0)

1:0 Perovuo 15. min

2:0 Schueller 74. min

Metalurgs Liepawa - Dinamo Tbilisi 2:1 (1:0)

1:0 Karlsons 41. min

2:0 Kirhners 54. min

2:1 Chmaładze 68. min

Dynamo Mińsk - Tromsoe IL (Norwegia) 0:0

FK Sevojno (Serbia) - FBK Kowno 0:0

Metalurg Donieck - MTZ-Ripo Mińsk 3:0 (2:0)

1:0 Mguni 34. min

2:0 Mkhitaryan 42. min

3:0 Godin 66. min

Bnei Yehuda - Dinaburg 4:0 (2:0)

1:0 Galvan 25. min

2:0 Mori 38. min

3:0 Atar 67. min

4:0 Zeiri 90. min

Skonto Riga - Derry City 1:1 (1:1)

1:0 Kozlovs 17. min

1:1 McManus 44. min

Rosenborg Trondheim - FK Karabach Agdam (Azerbejdżan) 0:0

Anorthosis Famagusta - FC Petrovac (Czarnogóra) 2:1 (2:0)

1:0 Fernandes 12. min

2:0 Laban 15. min

2:1 Lakic 85. min

Sigma Olomouc - Fram 1:1 (0:1)

0:1 Fjoluson 56. min

1:1 Silva 89. min

Elfsborg - Haladas 3:0 (0:0)

1:0 Svensson 61. min

2:0 Ishizaki 83. min

3:0 Avdic 90. min

Suduva - Randers 0:1 (0:1)

0:1 Beckmann 23. min

Vetra - HJK Helsinki 0:1 (0:1)

0:1 Bah 15. min

Cherno More - Iskra-Stal Ribnita 1:0 (1:0)

1:0 Manolov 44. min

Sturm Graz - Siroki Brijeg 2:1 (2:0)

1:0 Haas 10. min

2:0 Holzl 36. min

2:1 Ljubic 67. min

Rapid Wiedeń - Vllaznia 5:0 (1:0)

1:0 Hofmann 33. min

2:0 Jelavic 68. min

3:0 Jelavic 73. min

4:0 Trimmel 83. min

5:0 Hoffer 85. min

FC Basel - FC Santa Coloma 3:0 (1:0)

1:0 Sahin 23. min

2:0 Streller 48. min

3:0 Almerares 59. min

AB Aalborg - Slawija Sarajewo 0:0

Toboł Kostanaj - Galatasaray Stambuł 1:1 (1:0)

1:0 Żumaskalijew 2. min

1:1 Baros 58. min

Czerwona kartka: Erdem (Galatasaray, 72. min, druga żółta)

Steaua Bukareszt - Ujpest Budapeszt 2:0 (1:0)

1:0 Surdu (46.)

2:0 Stancu (72.)

Czerwone kartki: Kapetanos (42.) - Korcsmar (54.)

Nova Gorica - FC Lahti 1:0 (1:0)

1:0 Krsic 39. min

Differdang03 - NK Rijeka 1:0 (0:0)

1:0 Piskor 63. min

Rudar Velenje - CZ Belgrad 0:1 (0:0)

0:1 Perovic 59. min

Brondby Kopenhaga - FC Flora Tallin 0:1 (0:0)

0:1 Vanna 50. min

FK Sarajevo - Trnava 1:0 (1:0)

1:0 Muminovic 14. min

FC Falkirk (Szkocja) - FC Vaduz (Liechtenstein) 1:0 (0:0)

1:0 Flynn 51. min

St Patrick's (Irlandia) - FC Valletta (Malta) 1:1 (1:0)

1:0 O'Brien 38. min

1:1 Agius 65. min

NAC Breda - Gandzasar 6:0 (1:0)

1:0 Kwakman 24. min

2:0 Graaf 55. min

3 :0 Amoah 57. min

4:0Amoah 61. min.

5 :0 Lurling 68. min

6:0 Graaf 70. min

Reykjavik - Larisa 2:0 (0:0)

1:0 Sigurdsson 55. min

2:0 Takefusa 90. min

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Warszawa | Nikozja | Żurawski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje