Lazio - Wisła: Włoskie media milczą

Zgodnie z oczekiwaniami włoskie media na razie milczą na temat czwartkowego meczu Lazio - Wisła. Dominują tematy ligowe oraz zapowiedzi dzisiejszych i środowych spotkań Ligi Mistrzów. Puchar UEFA nie jest w Italii atrakcyjnym tematem.

Nawet w opublikowanym w rzymskim dzienniku "Il Messaggero" wywiadzie ze szkoleniowcem rzymskiej ekipy Roberto Mancinim nie pada ani jedno zdanie o zbliżającym się pojedynku z krakowskim zespołem. Trener mówi o dobrych występach biancocelesti w lidze i podkreśla że: - Mimo straty do liderów (6 pkt - przyp. red.) także my będziemy liczyć się w walce o tytuł.

Reklama

Jedynym aspektem mogącym zainteresować wiślaków jest fatalny, zdaniem dziennika, stan murawy na Stadio Olimpico. "Il Messaggero" poświęca temu faktowi osobny komentarz pod wymownym tytułem "Murawa na Olimpico, prawdziwy skandal". Gazeta stwierdza, że brakuje odpowiedzialnych za taki stan, ale pośrednio wskazuje Włoski Komitet Olimpijski (CONI), w którego gestii jest stadion. "Olimpico nie jest boiskiem, jest plażą. Pod trawą, której nie ma, gra się na piachu" - napisał dziennik.

Dowiedz się więcej na temat: media | Wisła | Lazio Rzym

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje