Kwalifikacje Ligi Mistrzów: Vardar rywalem Legii

Wczoraj odbyły się rewanżowe spotkania I rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów. W najbardziej interesującym nas spotkaniu, macedoński Vardar wygrał w Skopje z mistrzem Luksemburga Dudelange 3:0 i to mistrz Macedonii zagra w II kwalifikacji LM z warszawską Legią.

W pierwszym meczu tych drużyn rozegranym w Luksemburgu padł remis 1:1

Reklama

Wyniki rewanżowych spotkań

Vardar Skopje (Macedonia) - Dudelange (Luksemburg) 3:0 (0:0).

Bramki: Dimitar Spasovski 70, 76, Mario Petkow 86.

Pierwszy mecz - 1:1. Awans - Vardar.

Żenis Astana (Kazachstan) - Szerif Tiraspol (Mołdawia) 3:2 (2:0)

Bramki: Żenis - Arsen Tlechugow 30, Jewgienij Łowczew 41, Aleksiej

Kliszyn 52; Szerif - Wadim Borec 58, Andriej Niestieruk 59.

Pierwszy mecz - 1:2. Awans - Szerif.

Piunik Erewan (Armenia) - Tampere United (Finlandia) 2:0 (0:0).

Bramki: Diawara Mamadu 53, Miguel Cisterna 90.

Pierwszy mecz - 4:0. Awans - Piunik.

Bielszina Bobrujsk (Białoruś) - Portadown (Irlandia Płn.) 3:2 (2:1).

Bramki: Bielszina - Walery Stripeikis 5, Denis Korolik 22, 59;

Portadown - Gary Hamilton 39, Vincent Arkins 74.

Pierwszy mecz - 0:0. Awans - Bielszina.

Dinamo Tirana - FBK Kowno (Litwa) 0:0

Pierwszy mecz - 3:2. Awans - Dinamo.

Apoel Nikozja - Flora Tallin 1:0 (0:0)

Bramka: Stavros Georghiou 51.

Pierwszy mecz - 0:0. Awans - Apoel.

B36 Torshavn (Wyspy Owcze) - Torpedo Kutaisi (Gruzja) 0:1 (0:0)

Bramka: Dawid Janaszia 76.

Pierwszy mecz - 2:5. Awans - Torpedo.

Barry Town (Walia) - Skonto Ryga 0:1 (0:0)

Bramka: Władimir Kolesniczenko 51.

Pierwszy mecz - 0:5. Awans Skonto.

Shelbourne FC (Irlandia) - Hibernians (Malta) 0:1 (0:0)

Bramka: Indubisi Chukunyere 90.

Pierwszy mecz - 2:2. Awans Hibernians.

IA Akranes (Islandia) - Zeljeznicar Sarajewo (Bośnia i Hercegowina) 0:1 (0:1)

Bramka: Almir Gredic 33.

Pierwszy mecz - 0:3. Awans Zeljeznicar.

Druga runda kwalifikacyjna:

Dynamo Kijów (Ukraina) - Piunik

Sparta Praga (Czechy) - Torpedo

Club Bruges (Belgia) - Dinamo Bukareszt (Rumunia)

Boavista Porto (Portugalia) - Hibernians

Szerif Tiraspol - GAK Graz (Austria)

Broendby IF Kopenhaga (Dania) - Dinamo

Maccabi Hajfa (Izrael) - Bielszina

Vardar - Legia Warszawa

Lillestrem SK (Norwegia) - Zeljeznicar

Zalaegerszegi TE (Węgry) - NK Zagrzeb (Chorwacja)

Taetanic Maribor (Słowenia) - Apoel

Skonto - Lewski Sofia (Bułgaria)

Hammarby IF (Szwecja) - Partizan Belgrad (Jugosławia)

MSzK Żilina (Słowacja) - FC Basel (Szwajcaria)

Terminy meczów - 31 lipca i rewanże 7 sierpnia.

Dowiedz się więcej na temat: Skopje | bramki | kwalifikacje | Legia Warszawa | "Mistrz" | awans | mecz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje